Usługi pielęgniarskie

Home/Usługi pielęgniarskie
Usługi pielęgniarskie 2017-09-11T15:46:18+00:00

usługi pielęgniarskie Gdynia

Usługi pielęgniarskie Gdynia, Gdańsk, Sopot

Oferujemy kompleksowe usługi pielęgniarskie, świadczone w domu pacjenta w Gdyni, Gdańsku lub Sopocie. Na życzenie pacjenta nasze pielęgniarki mogą też przyjechać np. do biura lub hotelu. Obsługujemy przede wszystkim pacjentów indywidualnych, ale współpracujemy również z przedszkolami i zakładami pracy chronionej. Wielu firmom pomagamy w organizacji badań okresowych dla pracowników- np. pobieramy krew od pracowników w miejscu ich pracy. Naszym pacjentom oferujemy również profesjonalną pomoc dietetyka medycznego, z którym wspólnie opiekujemy się wieloma pacjentami.  Domową opiekę długoterminową organizujemy wspólnie z Pogotowiem Pielęgniarskim– dzięki temu możemy zapewnić 24 godzinną obecność wykwalifikowanej pielęgniarki przy łóżku pacjenta. Często współpracujemy też z gabinetami medycyny estetycznej i firmami prowadzącymi badania kliniczne.

Świadczymy szeroki usług pielęgniarskich w domu pacjenta. W naszej ofercie znajdują się kroplówki (wlewy dożylne i wlewy podskórne), zastrzyki (domięśniowe, dożylne i podskórne). Wykonujemy także cewnikowanie pęcherza moczowego u mężczyzn i kobiet. Zajmujemy się zmianą opatrunków i leczeniem ran przewlekłych, pielęgnacją stomii i pegów i rurek tracheotomijnych. Zdejmujmy szwy z ran pooperacyjnych oraz po porodzie. Zakładamy sądy żołądkowe (zgłębnik żołądkowy), wykonujemy płukanie pęcherza i lewatywy. Oferujemy także stawianie baniek, podłączanie żywienia pozajelitowego, toaletę chorych leżących i pobieranie krwi w domu.

Naszą ofertę usług medycznych adresujemy do mieszkańców Trójmiasta. W niektórych przypadkach pomagamy też pacjentom mieszkającym na obrzeżach Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Sprawdź cennik naszych usług